• COMBİNAL LİFTİNG

COMBİNAL LİFTİNG

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 2.500,00TL


Combinal kirpik lifting seti mini kitcombinal kirpik lifting seti mini kitavusturya ürünüdür.Türkiye'de ki en uzun kalıcılığı olan lifting setidir.Ilk uygulamada 8 hafta kalıcılık gösterir.Set içeriği:1 adet priming lotion (5ml)1 adet lifting lotion (5 ml)1 adet fixing lotion (5ml)1 adet glue (5ml)1 adet mixing buwl2 adet brush2 adet applicator6 adet slicon pads (s/m/l)1 adet 15 gr. 
Kaş kirpik boyası1 adet applıcatıon brush1 adet karıştırma kabı1 adet 20 ml. 
%5 oksidankalıcı güzelliğe merhaba demeye hazırsanız eğer size kirpik lifting uygulamasını anlatalım. 
Her zaman doğal görünen kalıcı güzellik uygulamalarına şans vererek hem zamandan kazanabilir hem de “nasılım?” sorusunu kafandan atabilirsiniz. 
Kirpik liftingi sayesinde makyajsız, doğal görünüm elde ediyoruz. 
Türkiye’ye yeni gelse de dünyada senelerdir liderliğini koruyan combınal kaş ve kirpik bakımı markasının “kirpik lifting”, iri görünen göz görünümü yansıra daha sıkı ve yoğun kirpikler ve kalkık göz kapakları etkisi yaratıyor.Güzellik dünyasında ve türkiye’de henüz yeni olan uygulama kirpik yapısını güçlendirirken, pigment, keratin ve vitamin takviyeleri ile bakım kürü etkisi yapıyor. 
Kalıcılığı ise kirpiğin yapısına göre iki-Üç ay sürüyor ve kirpik perması ve ipek kirpikten farklı olarak var olan kirpiğinin üzerine uygulanıyor. 
Ayrıca istediğin zaman üzerine rimel sürebiliyor ya da lens kullanabiliyorsun.Combinal kirpik lifting seti mini kit· combınal mini lifting seti 30 prosedür için uygundur.· lifting uygulamasının kalıcılık süresi kıl kökünün uzamasına göre 6-8 hafta arası değişir.· üç serum olmak üzere toplam beş aşamalık uygulama bir saat sürüyor.· kirpik lifting uygulaması için combınal uzmanlarından eğitim alınız.Combinal kirpik lifting seti mini kitcombınal ürünleri oftalmolojik ve dermatolojik olarak tüm testlerden geçmiştir. 
Paraben ve prostamid ve koku içermez.Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. 
Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir. 
... 
Kirpik liftinguygulaması sırasında veya sonrasında kirpiklerde herhangi bir dökülme olmaz.Kirpik liftingi uygulamasında, kirpiklere uzun süreli kıvrık ve kalkık bir etki vermek için kirpik çizgisine ilk olarak silikon bir ped yapıştırılıyor. 
Sonrasında da kirpikler tek tek geri doğru taranarak yapıştırılıyor. 
Hemen ardından da bu kıvrıklığı korumak için bazı solüsyonlar birkaç adımda uygulanıyor. 
Bazı durumlarda da kirpikler kirpik bigudisine sarılıyor.Ilk aşamada geriye doğru yapıştırılmış kirpiklere mikro çubuklarla jel bir solüsyon sürülüyor ve yaklaşık 15-20 dakika kadar bekletiliyor. 
Bu aşamada, kirpiklerin tek tek ayrılması ve solüsyonun her bir kirpiğe eşit şekilde sürülmesi önemli. 
Ikinci adımda kirpiğe başka bir solüsyon daha sürülüyor ve tekrar bekletiliyor. 
En son adımda da kirpiklere keratin yüklemesi ve renk veren bir solüsyon daha sürülerek kirpik liftingi uygulaması tamamlanıyor. 
Işlemin tamamı 45-60 dk arası sürüyor. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: COMBİNAL LİFTİNG