• DR.PEN A7 KALICI MAKYAJ CİHAZI

DR.PEN A7 KALICI MAKYAJ CİHAZI

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 3.000,00TL


Dr Pen Ultima A7 Microneedling Dermapen Elektrikli Cilt Kaldırma Cihazı, akne izi, ince çizgiler, kırışıklıklar, gevşek cilt, cilt dokusu, gözenek boyutu sıkılaştırma, kahverengi lekeler, çatlaklar ve pigment sorunları gibi cilt koşullarını etkili bir şekilde tedavi etmek ve iyileştirmek için kullanılır.

 Microneedling, cildinizdeki kolajen ve elastin üretimini arttırır (kolajen ve elastin, daha genç ve sağlıklı görünen ciltler için hayati önem taşır). Microneedling, cilt bakım ürünlerinizdeki aktif bileşenlerin cildinize derinlemesine nüfuz etmesine yardımcı olur.

 

Nasıl çalışır: Microneedling, ciltte yeni kolajen üretimini tetikleyerek çalışır. Bu, cildin mikroskobik iğneler ile delinmesiyle elde edilir. Tedavi, ciltlerin kendini iyileştirme yeteneğini kullanır ve yeni kolajen üretimini tetikler.  Gözenekleri, ince kırışıklıkları, elastikiyet kaybını, küçük yara izlerini (akne izi dahil) ve güneş hasarını tedavi etmenin yanı sıra topikal ürünlerin cilde daha derine nüfuz etmesini sağlayarak etkinliklerini arttırır. + Kollajen üretimini uyarır + Cilt dokusunu iyileştirir + İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. + Sivilce akne ve bunlara bağlı izleri iyileştirir + Cildi pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır. + Pigmentasyonu tedavi eder.   Yüz cilt bakım ürünlerinin emilimini % 500% 'den fazla artırır, etkinliklerini en üst düzeye çıkarır  + Doğal parıltılarınızı artırır  + Cilt tonunu ve dokusunu geliştirir Dr.Pen A7'yi vücudunuzun her yerinde kullanabilirsiniz.

Sonuç; daha sıkı, daha yumuşak, daha sağlıklı ve daha genç görünen bir cilt

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.